Behlül Sokak No:35 Kuzguncuk, İstanbul
Tel.: +90 532 232 7038 |  info@px.com.trProfesyonel Servisler

Biliyoruz ki bir organizasyonu başarılı sonuca ulaştırmak, hedefi tüm oyuncuları tarafından anlaşılmış bir takım oyunudur. Bu oyun yüzlerce detay içerir. Amaç ise elbette tüm katılımcıların kazanmasını sağlamaktır.

Coğrafi sınırlarımızın ötesinde de gerçekleştirilen oyunlar, düzenlendiği yerin etnik kökenlerine ya da arzu edilen herhangi bir tema çerçevesinde düzenlenebilir. Günlük hayatta asla rastlayamayacağınız, para ile satın alamayacağınız maceraları yaşamak için doğru noktadasınız.

PX, üstlendiği tüm organizasyonlarda yüksek standartlarda kaliteli servis ve profesyonel sunmaktadır. Bu bölümde sözü edilen etkinlikleri inceleyin ve sizin için neler yapabileceğimizi hayal edin! Her türlü etkinliğinizde, kurumunuza özel konseptler yaratmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

1. MOTİVASYON /TEŞVİK /ÖDÜL Gezi ve organizasyonları (Incentive)

 

Temalı Kurgu Oyunlar

 

Özel ve benzersiz bir konsept ile hayata geçirdiğimiz Temalı Kurgu Oyunlar, eğlenceli bir takım çalışmasının yanında analiz ile sonuca ulaşabilme yeteneklerini de uygulama fırsatı sunar.

Aşağıda sunulan Inspyration, Mission is Puzzleble ve 4 Elements oyunları, tamamen müşteri isteklerine özel olarak geliştirilmiş ve uygulanmıştır. Katılımcıların giydikleri kıyafetlerden ulaşım araçlarına, yemeklerinden kupalarına kadar her ayrıntı, ilgili konsept dahilinde düşünülmüştür.

inSPYration Istanbul

Mission is PUZZLEBLE

4 Elements

ÖRNEK VİDEO 1

ÖRNEK VİDEO 2

 

 

 

 

 

Macera

 

Şehir içinde, ormanda, bir alışveriş merkezinin içinde ya da düşleyebildiğiniz herhangi bir yerde maceraya katılmak, heyecan ile eğlenceyi birlikte yaşamak için kusursuz bir seçim...

Kurumunuz için özelleştirilecek olan bu maceralar, ilgi alanlarınıza veya isteklerinize uygun geliştirilen biçimlerden oluşmaktadır.

 

  

İSTANBUL ŞEHİR YARIŞLARI

İstanbul’u ziyarete mi geldiniz? İş toplantısı? Veya zaten burada yaşıyorsunuz!

Ne olursa olsun hayat zaten bir yarış; ama bu yarış başka yarış...

Hani hep Galata Köprüsü üzerinde balık tutanları görürüz, Mısır Çarşısı önü nedense hep kalabalıktır, Boğaz’a doğru hızla bir tekne kayar gider… Bizse iş toplantıları, şehrin keşmekeşi içinde hep bunları yaşamadığımızı, kaçırdığımızı düşünürüz.

İşte bugün bunları  yakalayacağız. Yakalarken eğleneceğiz, eğlenerek yarışacağız, yarışırken yakalayacağız İstanbul’un uzaktan baktığımız ama dokunamadığımız tüm özelliklerini ve güzelliklerini...

Takımlar oluşturacağız; takım arkadaşlarımızla işbirliği ve planlar yaparken, diğer takımların da gücünü göz ardı etmeyeceğiz ama hepimiz kazanmaya koşacağız.

Herkes düşünmeli, herkes bu şehri anlamaya çalışmalı, takımdaş olmalı, arkadaşlık yapmalı..

PHOTO SAFARI - 1 VEYA ½ GÜN
Klasik ama her zaman eğlenceli. Güzel anıları da beraberinizde götürme fırsatı…

RAKKAM-I ES’RÂR 
İşte yepyeni bir ürün “sayıların esrarı”. Şifreler, olasılıklar, saatler, tarihler…

ISTANBUL PUZZLE GAME
Bu sefer puzzle parçaları size kutu içinde sunulmuyor ve puzzle birleştirmek her zaman oturduğunuz yerde olmaz. Dehlizlerden mağaralara, köprülerden kulelere kadar çeşitli alanlarda özel yöntemle yapılmış şirket/ürün logonuzun puzzle parçalarını bularak birleştirin!

ÖRNEK VİDEO

İSTANBUL YÜRÜYÜŞ MACERASI

Detay; bütün mesele detaylarda... Bir sokak macerası yaşanacak. Seçilen bölgenin sokakları ne saklıyorsa, ne sunuyorsa onun keşfedileceği bir macera olacak bu!

Takım çalışması, problem çözme, harita takibi, ilginç malzeme kullanımı ve daha fazlası bu macerada!

Orman Macerası

IndIana Jones Orman Macerası

Bir ormanda aynı Indiana Jones gibi hazinelerin peşinde maceralar yaşamak için ideal bir program

İster Bolu dağlarında, ister Parkorman gibi elit bir ortamda ya da Türkiye’nin herhangi bir ormanında zehirli göller, karanlık mağaralar, dev yaratıklar, gizli tapınaklar, büyülü geçitler, bataklıklarla karşılaşıp bu zorlukları aştıktan sonra sizler ve insanlık için çok değerli olan bir hazineyi müzenize  getirmenin heyecanını doruklarda yaşayacaksınız.

Bu etkinlik macera etkileri dışında katılımcıların ekip çalışması ve problem çözme yetilerini de desteklerler.

ALIŞ-VERİŞ MACERALARI

 KAPALIÇARŞI, MISIR ÇARŞISI, TAHTAKALE belki de PERA

 

Düşünün ki Kapalıçarşı’da 1.336 m2 üzerinde 4.400 dükkan, 50 cadde, onlarca han, mescitler, çeşmeler, cami ve hamam var; dünyanın ilk büyük kapalı alışveriş merkezlerinden biri; hem üretimin hem de tüketimin aynı mekanda olması ise başka bir özelliği.

Birine takılmazsa öteki dükkana takılır insan, ancak burada alışveriş şekli ve süre belli. Ekipler ellerindeki haritalarla ve verilen parayla belirlenen şartlar çerçevesinde belli malzemeleri eğlenceli bir şekilde almaya çalışırlar. Bu katılımcıların bir şark pazarı havasını en iyi şekilde yaşamalarını sağlar, gün sonunda ise alınan  malzemeler kazanan ekibi belirler.

Genellikle ½ gün olarak hazırlanan bu etkinliklerde katılımcılar hem eğlenceli zaman geçirir, hem  de takım ruhunu yaşarlar.

Kategoriler: Serbest, Grekoromen, Sırtüstü, Styled

 

 

 

 

 

Aktiviteler

 

Günlük hayatın sıkıntılarından ve iş yoğunluğundan uzaklaşmak ya da gerçekleştirdiğiniz organizasyonlarınıza renk katmak için eğlence ve spor aktivitelerini deneyebilirsiniz. Aşağıda listesi sunulan aktiviteler arasından, istekleriniz doğrultusunda paket programlar hazırlayabiliriz.

Dünyada ve Türkiye’de uygulanan en ilginç aktivitelerden seçerek oluşturduğumuz servislerimiz, sık sık güncellenmektedir.

1. Eğlence Aktiviteleri

Balon Rafting

Guliver'in Piyonları

Bankabu

Hazine Gezegeni

Kumsal Oyunları2. Spor Aktiviteleri

Karting

Yelken

İp inişi ve çıkışı

Bisiklet

Yön Bulma

Kürek

Off Road

ATV

Yüksek Halat

Flying Fox
 

ÖRNEK VİDEO

 

 

 

 

 

Takım Çalışması Oyun ve Aktiviteleri

 

 


Kurum içi performans ve iletişiminizi yükseltmek için talep edebileceğiniz Takım Çalışması Oyun ve Aktiviteleri, PX tarafından özenle ve dikkatle tasarlanır. Kapalı ve açık alanda uygulanabilen etkinlikler, istediğiniz mesajı ve etkiyi yaratmak için karşılıklı görüşülerek planlanır.

 

 

 

 

 

 

Gösteriler

 

 


İzlemekten zevk alacağınız ve etkinlik veya sunumlarınızı zenginleştirecek gösteriler için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Aşağıda isimleri verilenler dışında da organize ettiğimiz gösterilerimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi edinmek için bizi arayabilirsiniz.

Siyah Işık Tiyatrosu, karanlığın içinden dram ve komedi ile buluşmak için...

Skeçler, anlaşmalı çalıştığımız profesyonel oyuncularımız ile sunumlarınıza neşe katacak…

Perküsyon, ustalarından eğlenceli ve ritmik perküsyon gösterileri ve work shopları…

Ateş dansı, büyüsüne siz de kapılacaksınız…

 

 

2. LOJİSTİK

 

Film ve Gösteriler için Prodüksiyon Desteği

 

Sinema veya televizyon çekimlerinde, ekstrem sporlara yönelik her türlü oyuncu ve materyali temin ediyoruz. Dilerseniz organizasyonunu da üstleniyoruz.

Özel Oyuncular ve Dublör Hizmetleri

Özel Materyaller

Özel Organizasyonlar


Bazı İşler:
Domestos Çekimleri  - Akköprü

Yedikule - Malzeme desteği

 

 

 

 

 

 

Malzeme Temini

Eleman Temini

Mekanlar

Yurt içinde veya dışında, 10 yılı aşkın birikimimize dayanarak, senaryonuza en uygun mekan araştırması ve danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.