Katip Salih Sokak No:90/1 Koşuyolu , İstanbul
Tel.: +90 216 545 0360
|  info@px.com.tr


Sıradışı… Deneyimli… Yaratıcı… Eğlenceli… Heyecanlı… Maceraperest!

Yeni bir marka olarak 2002 yılında kurulan PX, özel organizasyonlar ve indoor/outdoor eğitimde 12 yılı aşkın tecrübeye sahip bir ekip tarafından kuruldu.

Professional Experiences, Professional Services ve Yapay Tırmanış Duvarları olarak üç başlık altında topladığımız servislerimizin tümü, özenli ve dikkatli bir takım çalışmasının ürünüdür. Yüzlerce detayın ve eşzamanlı iş takiplerinin sorumluluğu, PX ekibinin uzmanlık alanıdır.

Profesyonel anlayış ve yüksek kalite standartlarımız ile, kurumunuz için özel tasarlanmış organizasyonlar sunuyoruz. Vizyonumuz hakkında fikir edinmek için sitemizde yer alan önceki çalışmalarımızı inceleyebilir; kurumunuz için sağlayabileceğimiz artı değerleri öngörebilirsiniz.

Alışılagelmiş olanı tercih etmek yerine; şaşırtıcı sürprizlerle dolu ve benzersiz bir konsepti tercih ederek, davet, açılış, lansman, toplantı ve organizasyonlarınızı veya kurum içi motivasyonu artırmak ve takım çalışmasını desteklemek üzere uygulanan incentive aktivitelerinizi PX bakış açısı ve tecrübesi ile birleştirebilirsiniz.

Her çalışmaya yenilik ve farklılık katmaktan heyecan duyan PX ekibi olarak, yıllardır birçok sıra dışı etkinlik gerçekleştirdik ve katılımcı yorumları da dahil olmak üzere sayısız teşekkür mektubu ile onurlandırıldık.

PX Ekibini seçtiğiniz için teşekkür ederiz.